Pátek, 28. duben 2017, svátek má Vlastislav

Vyhledávač dětských potřeb a služeb pro děti 

   
Extra tip:
 
Hlavní stránka arrow KATALOG arrow Volný čas arrow Dětské tábory 

KATALOG
*Letní tábor Rampušák

Letní tábor Rampušák

Praha 5
Kraj: Hlavní město Praha

Letní dětský tábor pro děti od 6 let do 18 let s třináctiletou tradicí. Tábor je pečlivě připravován po celý rok a je veden vysoce kvalifikovaným a zkušeným personálem. Nabízíme velmi propracovaný program – olympiáda, karneval, hry a soutěže, diskotéka, vodácko turistické programy a mnoho dalších aktivit.Letní tábor Rampušák, tábor pro děti, dětský tábor, Hlavní město Praha, Praha 5,


http://www.rampusak.wz.cz
*Tábor bez hranic

Tábor bez hranic

Praha 4
Kraj: Hlavní město Praha

Tábor pro děti od 6let do 16 let.

Pro děti připravujeme hry v oddílech, sportovní a vědomostní soutěže, zábavné hry, diskotéky, filmové projekce, návštěvy zajímavých hostů... Zájemcům navíc umožníme hravou formou seznámit se s angličtinou, zapojit se do kroužku výtvarného, hudebního, ručních prací či kroužků tanečních a sportovních.Tábor bez hranic, tábor pro děti, dětský tábor, Hlavní město Praha, Praha 4,


http://www.taborbezhranic.cz

Cestovní kancelář Topinka

Praha 3
Kraj: Hlavní město Praha

Nabízíme letní dětské tábory, ubytování pro skupiny - školní výlety, školy v přírodě, sportovní soustředění, firemní akce. Chorvatsko, španělsko - letní tábor - koupání. Rakousko - jarní tábor - lyžování.

Cestovní kancelář Topinka, Hlavní město Praha, Praha 3,


http://www.tabory.cz

CK Špuntík

Brno
Kraj: Jihomoravský

Pořádáme letní a zimní rodinné pobyty s programem pro děti, dětské tábory, cyklo a vodácké víkendy.

CK Špuntík, Jihomoravský, Brno,


http://www.ckspuntik.cz

Dětské letní a zimní tábory

Praha
Kraj: Hlavní město Praha

Občanské sdružení DěTI BEZ HRANIC je nezisková organizace mladých lidí nadšených pro volný čas dětí a mládeže, sídlící v Praze 4. Pořádá dětské tábory (zimní tábory, letní tábory) a víkendové akce (jednodenní i vícedenní) a snaží se dětem přinášet zážitky ze soutěží, přírody, sportu, výletů, dobrodružství a kamarádství.

Dětské letní a zimní tábory, Hlavní město Praha, Praha,


http://www.detibezhranic.cz

Dětský tábor Eldorádo

Jesenice
Kraj: Středočeský

Nabízíme prožití opravdového prázdninového eldoráda v útulném chtakovém táboře s vlastním bazénem, uprostřed romantického lesního údolí přímo na břehu Rakovnického potoka. Bezpečnost dětí u nás zaručuje splnění podmínek programu Tábory bez obav.

Dětský tábor Eldorádo, Středočeský, Jesenice,


http://www.dt-eldorado.cz

Dětský tábor Kazimírka

Praha 9
Kraj: Hlavní město Praha

Pořádáme letní dětské tábory během prázdnin v Plzeňském kraji u Kařezských rybníků. Ubytování v chatkách. Je připraven zábavný program, aerobik, sport, zálesáctví, diskotéky, koupání. Organizujeme zimní tábory, víkendové pobyty, výlety, kroužky.

Dětský tábor Kazimírka, Hlavní město Praha, Praha 9,


http://www.kazimirka.cz

Dětský tábor Malotice 2010

Malotice
Kraj: Středočeský

Tábořiště se nachází blízko vesnice Malotice, cca 40km od Prahy. Ubytování je ve stanech s podsadou v dostatečné kapacitě. Dále pevná jídelna, dobře vybavená kuchyně. Místo pevné budovy jsou k dispozici dvě maringotky. Jedna slouží jako kancelář vedoucího, zdravotníka apod., druhou využíváme jako sklad, 3 velké louky na hry, hangár pro nepříznivé počasí, suché záchody, sprchy s teplou vodou. Obec je v těsné, leč nenápadné blízkosti, to vše obklopeno krásným lesním prostředím. Tábořiště je dobře vedeno a průběžně vylepšováno domovskou skupinou z Kolína.

Dětský tábor Malotice 2010, dětské tábory, Malotice, Středočeský,


http://www.tabor.tym.cz

Dětský tábor Nový řadov

Stráž nad Nežárkou
Kraj: Jihočeský

Legenda mezi jihočeskými tábory nabízí prázdninové dobrodružství v chatkovém táboře s vlastním bazénem, uprostřed krásné přírody přímo na břehu Lužnice. Nabitý program znamená vodácké výlety, bojovky, diskotéky, sport - zkrátka Prázdniny na maximum.

Dětský tábor Nový řadov, Jihočeský, Stráž nad Nežárkou,


http://www.novyradov.cz

Dětský tábor Šiklův mlýn

Zvole na Moravě
Kraj: Olomoucký

Westernové městečko nabízí dětské letní tábory, Indiánský a Westernový tábor, učí se zde i jízda na koni, country tance; návštěvy programů městečka. Je zde možná rodinná dovolená, nabízí organizované školní výlety s celodenním programem.

Dětský tábor Šiklův mlýn, Olomoucký, Zvole na Moravě,


http://www.western.cz
<< Zacátek < Predchozí 1 2 3 Následující > Konec >>
Powered by Sigsiu.NET
 
 
[CNW:Counter]